فیلم آموزشی ورزش و ماساژ صورت

ساخت وبلاگ
چکیده : آیا به دنبال راهی برای جوانی و شادابی همیشگی هستید؟ آیا می خواهید صورت جوانتر و شادابتری داشته باشی... با عنوان : فیلم آموزشی ورزش و ماساژ صورت بخوانید :

آیا به دنبال راهی برای جوانی و شادابی همیشگی هستید؟

آیا می خواهید صورت جوانتر و شادابتری داشته باشید؟

بله شما فرار می کنید و از جوانی دور می شوید. این قدر شتاب نکنید. در جستجوی زیبایی، موهبتی است که خداوند در بدو خلقت در نهاد انسان گذارده است. استفاده از این موهبت در جهت شناخت او که سرچشمه زیبایی هاست، راهگشای آدمی برای درک صحیح از مفهوم زیبایی است، زیرا که خداوند خود می فرماید :«ان الله الجمیل و یحب الجمال» پس شناخت زیبائی در واقع خود نوعی شناخت خداست.

همه خانمهای زیبا برای زیبائی خود راز مشترکی دارند.

شما می توانید با خرید این محصول و با کمی همت و دقت، زیبائی خود را صد چندان کنید.

این محصول آموزشی موثرترین و منطقی ترین راه را جهت بهبود وضعیت صورتتان به شما ارائه می نماید.

ورزش و ماساژ صورت روش طبیعی است که به صورت شما جوانی و زیبایی را هدیه می کند. شما با ورزش و ماساژ مداوم می توانید عضلات صورتتان را به طرزی قوی کنید که چهره شما را حقیقتاٌ جوان تر نشان دهد. با انجام ورزش و ماساژ صورت، بودن عمل جراحی، بخیه یا استفاده از سلیکان و صرف هزینه ۳۵00 تومان قادرید 10 سال از سن خود بکاهید.

یک فرد فیزیک بدن خود را با انتخاب عضله مناسب یکی پس از دیگری عوض می کند. شما هم می توانید برای مثال چشمانی درشت تر بینی مناسب تر ، گونه ها ولبانی برجسته تر داشته باشید.

شما با کار کردن بر روی عضلات صورت، عضلات را قوی کرده و نهایتاٌ تمام عضلات به کار گرفته می شود. اجرای صحیح ورزش صورت سبب افزایش جریان خون در پوست شده و در نتیجه رنگ پریدگی و زرد رنگی جای خود را به رخساری روشن تر می دهد. معمولاٌ بعد از 3 روز نتایج قابل محسوسی درصورت پدیدار می گردد. صورت 57 عضله دارد که ما به ندرت از تمامی آنها استفاده می کنیم. با گذشت سن عضله ها شل تر و دارازتر می شوند. استخوانها عضله ها و چربی های زیر پوست صورت و هر جای دیگر بدن کوچکتر شده و پوست خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد و دارای چین و چروک های زیادی می گردد. هر چند که با عمل جراحی می توان پوست را کشید ولی عواملی که باعث چروک و شل شدن پوست می شوند، همچنان باقی می مانند و نهایتاٌ پیروز می گردند.

یک جراح پلاستیک می تواند علائم ظاهری پوست را تغییر دهد آن هم برای چند سال که دردآور و گرانقیمت بوده و نتیجه اش نیز کوتاه مدت است.با انجام دادن این ورزش ها و ماساژ صورت بدون عمل جراحی و صرف هزینه های گزاف، نتایجی طولانی تر و طبیعی تر بدست خواهد آمد که بسیاری از مردمان خواهان آن هستند.

از طریق لینک زیر می توانید قسمتهایی از فیلم آموزشی را دانلود کنید

Face-Yoga.mp4 -

توجه: با خرید فیلم آموزشی بی نظیر، فیلم آموزشی آرایش صورت و برداشتم ابرو را هم از ما هدیه بگیرید.

طریقه خرید محصول توسط شما دوست عزیز

ابتدا مبلغ مورد نظر(۳۵00تومان) را به شماره کارت 6037991344340009 و یا به شماره حساب ۰۱۰۸۸۵۰۴۱۵۰۰۱  بانک ملی به نام زهرا گنجی از طریق آدرس بانک ملی وارد کنید .سپس شماره رهگیری (ارجاع) و ایمیل خود را به ایمیل ganjizahra1@gmail.com ارسال کنید در کمتر از 12 ساعت محصول به ایمیل شما ارسال می گردد و شما می توانید محصول را دانلود کنید.

طریقه استفاده از محصول

دراین محصول شما هم ورزش صورت به صورت فیلم آموزشی به زبان انگلیسی ساده و روان و pdf آموزشی به صورت فارسی و هم ماساژ صورت به زبان انگلیسی ساده و شیوا توسط برترین مربیان دنیا آموزش داده می شود.

بعد از دانلود محصول که به صورت زیپ شده می باشد محصول را از حالت زیپ با نرم افزار winrarخارج کنید و شروع به کار کنید.

در صورت بروز هر گونه مشکل با ایمیل ganjizahra1@gmail.com مطرح کنید

خرید شما از ما پایان کار نیست بلکه شروعی تازه است

آموزش, فیلم , انگلیسی , ورزش , صورت , ماساژ , زیبایی , پوست , جوانی , آرایش , ابرو,...
نویسنده : خودم بازدید : 4316 تاريخ : چهارشنبه 25 ارديبهشت 1392 ساعت: 15:27