روشهایی برای پرپشت کردن مژه ها

ساخت وبلاگ
چکیده : در نظر زنان هيچ چيز زيباتر از چشماني با مژه‌هايي پرپشت و فرخورده به سمت بالا نيست اما در صورتي كه مژ... با عنوان : روشهایی برای پرپشت کردن مژه ها بخوانید :

در نظر زنان هيچ چيز زيباتر از چشماني با مژه‌هايي پرپشت و فرخورده به سمت بالا نيست اما در صورتي كه مژه‌هاي شما نازك، صاف يا كم‌پشت است، اعتماد به نفس خودتان را از دست ندهيد. قرار است روش‌هاي موثر در عين حال درست را براي زيباترشدن چشمان‌تان به شما معرفي كنيم…
بهترين روش براي اصلاح شكل مژه‌ها استفاده از ريمل است. سعي كنيد ريمل را از شركت‌هايي تهيه كنيد كه اصول بهداشت و سلامت را در ساخت لوازم آرايش خود رعايت مي‌كنند چون ريمل مايع است و تماس نزديكي با چشم شما دارد. پس از آنكه مارك ريمل خود را انتخاب كرديد بايد به هدف‌تان توجه كنيد. اگر مي‌خواهيد مژه‌هاي شما حالت خميدگي خود را بيشتر نشان دهند تنها كافي است ژل يا ريمل‌هاي حالت‌دهنده تهيه كنيد. اين ريمل‌ها حاوي مواد پلي‌مري و يك برس ايده‌آل نازك و گرد براي حالت دادن به مژه‌ها هستند.
اگر مي‌خواهيد مژه‌هايتان پرپشت‌تر به نظر برسد بايد از ريمل‌هاي حجم‌دهنده كه حاوي ذرات ريزي شبيه به براده آهن هستند، استفاده كنيد و در صورتي كه قد مژه‌هاي شما كوتاه است، ريمل بلندكننده بگيريد.


به رنگ ريمل هم دقت كنيد. ريمل مشكي براي تمام چشم‌ها مناسب نيست. گرچه در مهماني‌هاي شب ريمل و خط چشم مشكي زيبايي خاصي دارد ولي در طول روز براي داشتن آرايشي طبيعي، خط و ريمل قهوه‌اي تيره پيشنهاد مي‌شود.

 

بسياري از خانم‌ها علاقه دارند چشمان‌شان بازتر به نظر برسد. فرمژه تنها دستگاهي است كه با فركردن و حالت دادن به مژه‌ها اين امر را امكان‌پذير مي‌كند. براي آنكه بتوانيد به درستي از فرمژه استفاده كنيد، جلوي آينه بايستيد. پلك بالا را با دست‌تان باز كنيد و به سمت بالا بكشيد. مژه‌ها را داخل دستگاه ببريد و فشار دهيد. براي آنكه مژه‌ها بهتر حالت بگيرند، مي‌توانيد دو لايه ريمل بزنيد و تا هنوز ريمل خشك نشده از فرمژه استفاده كنيد. در صورتي كه مژه‌هاي شما بسيار كوتاه باشد، فرمژه تاثيري نخواهد داشت. براي گرفتن نتيجه‌اي بهتر مي‌توانيد پيش از استفاده از فرمژه آن را با سشوار كمي گرم كنيد تا مانند اتو عمل كند ...
نویسنده : خودم بازدید : 5565 تاريخ : شنبه 14 ارديبهشت 1392 ساعت: 23:05