درشت کردن چشم

ساخت وبلاگ
چکیده : نتايج اين ورزش : اين ورزش عضله Orbicularis Oculiکه درو تا دور چشم را احاطه کرده است به حرکت در می آو... با عنوان : درشت کردن چشم بخوانید :

طريقه ورزش: اين ورزش در حالت خوبيده یا نشسته انجام می شود. انگشتان وسطی خود را در ميان ابروان در بالای پل بينی قرار داده و انگشتان اشاره را بر روی گوشه های خارجی چشمانتان بگذاريد                                                                    

سعی کنيد که پلک پايينی چشم را به طرف بالا يا پيشانی بفرستيد و هم زمان حس کنيد که عضله خارجی چشم شما نبض می زند . ده مرتبه پلک پايينی را به طرف بالا فشار دهيد و آزاد کنيد و مرتباً سعی کنيد تا نبض عضله خارجی چشم را حس کنيد .(شکل 2) حالا در حالی که پلک پايينی را به طرف بالا فشار می دهيد بشدت چشمان خود را ببنديد و تا چهل بشماريد.

يادآوری :
اين ورزش را روزی دو مرتبه انجام دهيد و اگر در زير چشم گودی و يا پف آلودگی داريد و يا می خواهيد چشمان بزرگتری داشته باشيد اين ورزش را روزی سه دفعه انجام دهيد .
در ضمن اگر چشمان شما در صبح پف آلوده است اين ورزش را قبل از آرايش دو بار انجام دهيد . اين ورزش چشمان شما را براق تر کرده و حالت کوفتگی و خستگی را از چشمان شما می زدايد .

روش پيشرفته :
زمانيکه شما روش بالا را کاملاً ياد گرفتيد ، اين روش نتايج سريعتر و چشمگير تری به شما خواهد داد . اين ورزش را در حالت درازکش انجام داده و هر زمان که پلک پايين چشمتان را به طرف بالا می فرستيد و آزاد می کنيد ، سر خود را روی زمين يا تختخواب نصف اينچ بالا بياوريد . اين سبب می شود تا عضلات باشدت ليشتری عمل کنند . در دهمين دفعه کهپلک پايينی چشم را بالا می فرستيد پلک را محکم نگه داشته و چشمان خود را محکم ببنديد و تا شماره بيست بشماريد ، سپس سر خود را نصف اينچ بالا آورده و همچنان چشمان خود را فشار داده و تا بيست شماره ديگر بشماريد.
درشت کردن چشم , زيبايي چشم , ورزش چشم,...
نویسنده : خودم بازدید : 11700 تاريخ : شنبه 14 ارديبهشت 1392 ساعت: 23:06